Pixel Art - Color by Number Book

4.5

3.4

5

Kendi çizimlerinizi oluşturun ve 3D resimleri boyayın

141.1k

Bu uygulamayı oyla

Boyama uygulamalarını seviyorsanız, Pixel Art - Color by Number Book, size büyük miktarda çizim yapmanıza ve kendi baş yapıtlarınızı yaratmanıza, aynı zamanda 3 boyutlu ögeleri hayata geçirmenize olanak tanıyan benzersiz bir deneyim sunar.

Pixel Art - Color by Number Book'un ana penceresinden, seçebileceğiniz bir dizi farklı siyah ve beyaz çizimler göreceksiniz. Bazılarında üç boyutlu nesneler olduğunu size söyleyen 3 boyutlu etiket bulunur. Oyun planı diğer çizimlerle aynıdır; bunların her biri, numarasına göre doğru renk tonuyla renklendirmeniz gereken piksellere bölünür. Bu yüzden, belirli bir renge tıklayın ve karelere karşılık gelen numarayı girin. Mekanizma, en küçükten en büyüğüne kadar her tür seyirci için bu süper eğlenceli uygulamayı süper eğlenceli hale getiriyor.

Pixel Art - Color by Number Book'un en önemli özelliklerinden biri, fotoğraf çekmenizi ve renklendirebileceğiniz pikselli bir çizime dönüştürmenizi sağlayan bir görüntü oluşturma sistemi içermesidir. Bu uygulama sizi saatlerce eğlendirecek ve aynı çizimi günlerce tekrarlamak zorunda kalmazsınız.

Diğer taraftan, araç, yavaş çekim kamerasıyla oluşturma sürecini aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Bunu yapmak için, basitçe çizimi bitirin ve Pixel Art - Number by Colour Book'un oluşturacağı videonuzu herhangi bir sosyal medya uygulaması ile paylaşın.
Uptodown X